Buradasınız: Ana Sayfa » Ortak Ödeme Sayfası »

Ortak Ödeme Sayfası

Güvenli Ortak Ödeme Sayfası, bankaların güvenli ortamında barındırılan, bakımı ve güvenliği yine bankalar tarafından sağlanan, ortak kullanım için tasarlanmış ödeme sayfasıdır. Bu sistem sayesinde bankaların standart sayfasında ödeme işlemlerinizi daha güvenle ve daha kolay bir şekilde yapabileceksiniz.

Alışveriş sepetini onayladıktan sonra seçtiğiniz ödeme türüne göre Akbank'a ait ortak ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sayfadan gireceğiniz kart bilgileriniz hiç bir şekilde bizim tarafından görülmemektedir. İşleminiz bankanın güvencesinde güvenlik sertifikası korumasında yapılmaktadır.

Ödeme onay aldığı takdirde, "Mağazaya Geri Dön" butonuna tıklamanızla veya 5 saniye içinde otomatik olarak web sitemize geri dönüş yapmanız ve bu şekilde ödeme bilgilerinizin bizim veritabanımıza ulaşmasını sağlamanız gerekmektedir.

Eğer ödemenizin gerçekleşmesine rağmen sitemize bu geri dönüş yaşanmaz ise; siparişiniz tamamlanmayacağından bu durumu hemen satis@cizgi.com.tr adresine veya (212) 356 70 70 telefona bildirmenizi rica ederiz. Yapmış olduğunuz ödemenin hiç bir koşulda kaybolma riski bulunmamaktadır.

 

is_bankasi.jpg

Hakkımızda Yardım
Markalar Kategoriler
Lütfen bekleyiniz!